logo

Найбільш поширені питання щодо роботи електронного тендерного майданчика та відповіді на них

Для участі в тендерах ТОВ СП «НІБУЛОН» потрібно пройти акредитацію. Після акредитації постачальника на вказаний e-mail буде надіслано логін і пароль для авторизації, а також відкрито доступ для надання комерційних пропозицій по акредитованих категоріях.
На сторінці відкритих тендерів ТОВ СП «НІБУЛОН» після натискання на потрібний тендер відкриється загальна інформація про його проведення. Завантажити архів з необхідними до тендера документами (лоти, кількість та ін.) можна, натиснувши зелену кнопку «Завантажити документацію до тендера».
Вносити пропозиції можуть лише авторизовані постачальники ТОВ СП «НІБУЛОН», які акредитовані за категорією поточного тендера. Для зручності введення пропозиції створений механізм подвійного вводу: можна розкрити рядок за найменуванням та заповнити всі поля або ж відкрити рядок у новому вікні, натиснувши на іконку з плюсом. Якщо пропозиція відрізняється від еталону, то поле вводу підсвічується жовтим кольором.
Для видалення пропозиції потрібно натиснути значок очищення рядка (праворуч) та надіслати комерційну пропозицію.
Акредитація постачальника не робиться в автоматичному режимі. Після подання заявки спеціалістами ТОВ СП «НІБУЛОН» перевіряється історія постачальника, можлива історія співпраці з компанією та інше, тому потрібно трохи почекати.