logo

Поширені питання та відповіді щодо роботи електронної тендерної площадки

В данному розділі сайту будуть відображені запитання та відповіді

Для участі в тендерах ТОВ СП "Нібулон" потрібно пройти аккредитацію. Після прийнятого рішення по аккредитації постачальника на вказаний e-mail буде надіслано логін та пароль для авторизації та відкрито доступ для надання комерційних пропозицій по аккредитованих категоріях постачальника.
На сторінці відкритих тендерів ТОВ СП "Нібулон", після кліку по потрібному тендері відкриється загальна інформація про проведення тендеру. Після натискання зеленої кнопки - "Завантажити документацію до тендеру", буде закачано архів з документацією до тендеру(лоти, кількість та інше).
Вносити пропозиції можуть лише авторизовані постачальники ТОВ СП "Нібулон", які аккредетовані по категорії поточного тендеру. Для зручності введення пропозиції, створений механізм подвійного вводу пропозиції: можливо розкрити рядок по найменуванню та заповнити всі поля; також можливо відкрити рядок у новому окні при кліку по іконці з плюсом. Якщо пропозиція має відмінності від еталону, то поле вводу підсвічується жовтим кольором.
Для видалення пропозиції потрібно клікнути значок очищення рядка(справа) та надіслати комерційну пропозицію.
Аккредитація постачальника не робиться в автоматичному режимі. Після подачі заявки спеціалістами ТОВ СП "Нібулон" перевіряється історія постачальника, можлива історія співпраці з ТОВ СП "Нібулон" та інше, тому потрібно трохи почикати.